English
   New user?

Fyrishov

Sat 1.12.2018 Fyrishov

Open A
08:30 Field 1 KFUM Örebro 1 - Odin X 11 - 2  Game play
08:30 Field 2 Uppsala FDK 1 - KFUM Linköping 11 - 3  Game play
11:00 Field 1 KFUM Örebro 1 - Uppsala FDK 1 9 - 8  Game play
11:00 Field 2 KFUM Linköping - Odin X 6 - 9  Game play
14:00 Field 1 KFUM Örebro 1 - KFUM Linköping 9 - 4  Game play
14:00 Field 2 Uppsala FDK 1 - Odin X 9 - 4  Game play
Open B
08:00 Field 1 GRID - KFUM Örebro 2 10 - 2  Game play
08:00 Field 2 Viksjöfors IF 1 - Frövi GFF 7 - 5  Game play
11:30 Field 1 Viksjöfors IF 1 - GRID 5 - 9  Game play
11:30 Field 2 KFUM Örebro 2 - Frövi GFF 6 - 9  Game play
14:30 Field 1 Viksjöfors IF 1 - KFUM Örebro 2 11 - 6  Game play
14:30 Field 2 GRID - Frövi GFF 9 - 8  Game play
Open C
09:30 Field 1 Odin Y - Uppsala FDK 2 9 - 4  Game play
09:30 Field 2 Messiah Complex - Frövi 2 7 - 10  Game play
12:30 Field 1 Odin Y - Messiah Complex 10 - 1  Game play
12:30 Field 2 Frövi 2 - Uppsala FDK 2 11 - 6  Game play
15:30 Field 1 Odin Y - Frövi 2 11 - 1  Game play
15:30 Field 2 Messiah Complex - Uppsala FDK 2 9 - 8  Game play
Open D
10:00 Field 1 Viksjöfors IF 2 - East Aros Ultimate 11 - 2  Game play
10:00 Field 2 Stenungsunds FC - Bogus 10 - 8  Game play
13:00 Field 1 Viksjöfors IF 2 - Stenungsunds FC 6 - 7  Game play
13:00 Field 2 Bogus - East Aros Ultimate 11 - 3  Game play
16:00 Field 1 Viksjöfors IF 2 - Bogus 11 - 3  Game play
16:00 Field 2 East Aros Ultimate - Stenungsunds FC 3 - 11  Game play
Dam E
09:00 Field 1 Viima - Uppsala FDK 9 - 6  Game play
09:00 Field 2 Valkyria Dark - Valkyria Light 9 - 10  Game play
10:30 Field 1 Uppsala FDK - KFUM Örebro 5 - 10  Game play
10:30 Field 2 Valkyria Dark - KFUM Linköping 8 - 9  Game play
12:00 Field 1 Viima - KFUM Örebro 8 - 6  Game play
12:00 Field 2 Valkyria Dark - Uppsala FDK 8 - 7  Game play
13:30 Field 1 Viima - Valkyria Light 10 - 7  Game play
13:30 Field 2 KFUM Örebro - KFUM Linköping 9 - 7  Game play
15:00 Field 1 Valkyria Dark - KFUM Örebro 6 - 10  Game play
15:00 Field 2 Valkyria Light - KFUM Linköping 8 - 7  Game play
16:30 Field 1 Viima - KFUM Linköping 11 - 4  Game play
16:30 Field 2 Uppsala FDK - Valkyria Light 5 - 8  Game play
18:00 Field 1 Viima - Valkyria Dark 9 - 5  Game play
18:00 Field 2 Uppsala FDK - KFUM Linköping 4 - 8  Game play
18:30 Field 1 KFUM Örebro - Valkyria Light 7 - 8  Game play
Open PreQuarter1
17:00 Field 1 Odin X - Viksjöfors IF 2 11 - 5  Game play
Open PreQuarter2
17:30 Field 1 Frövi GFF - Frövi 2 8 - 6  Game play
Open PreQuarter3
17:00 Field 2 KFUM Linköping - Stenungsunds FC 9 - 7  Game play
Open PreQuarter4
17:30 Field 2 KFUM Örebro 2 - Odin Y 10 - 9  Game play

Sun 2.12.2018 Fyrishov

Open Slutspel Open
08:00 Field 1 KFUM Örebro 1 - Odin X 11 - 3  Game play
08:00 Field 2 Viksjöfors IF 1 - KFUM Örebro 2 11 - 4  Game play
08:30 Field 1 GRID - Frövi GFF 9 - 7  Game play
08:30 Field 2 Uppsala FDK 1 - KFUM Linköping 9 - 7  Game play
Open Slutspel Open Semifinals
09:30 Field 2 Odin X - Frövi GFF ? - ?
10:00 Field 2 KFUM Örebro 2 - KFUM Linköping ? - ? Game history
10:30 Field 1 KFUM Örebro 1 - Uppsala FDK 1 ? - ? Game history
11:00 Field 1 GRID - Viksjöfors IF 1 ? - ? Game history
Open Slutspel Open Finals
12:00 Field 2 SF Loser 3 - SF Loser 4 ? - ?
12:30 Field 1 SF Winner 3 - SF Winner 4 ? - ?
13:30 Field 1 SF Loser 1 - SF Loser 2 ? - ?
14:45 Field 1 SF Winner 1 - SF Winner 2 ? - ?
Open Placeringsmatcher 9-12
09:00 Field 1 Stenungsunds FC - Frövi 2 9 - 5  Game play
09:00 Field 2 Odin Y - Viksjöfors IF 2 11 - 5  Game play
Open Placeringsmatcher 9-12 Finals
12:30 Field 2 Stenungsunds FC - Odin Y ? - ?
13:00 Field 2 Frövi 2 - Viksjöfors IF 2 ? - ?
Open Placeringsmatcher 13-16
10:30 Field 2 Messiah Complex - East Aros Ultimate 11 - 1  Game play
11:00 Field 2 Bogus - Uppsala FDK 2 7 - 11  Game play
Open Placeringsmatcher 13-16 Finals
13:30 Field 2 Messiah Complex - Uppsala FDK 2 ? - ? Game history
14:00 Field 2 East Aros Ultimate - Bogus ? - ? Game history
Dam Slutspel Dam
09:30 Field 1 Viima - KFUM Linköping 8 - 7  Game play
10:00 Field 1 Valkyria Light - KFUM Örebro 4 - 7  Game play
Dam Slutspel Dam Finals
13:00 Field 1 KFUM Linköping - Valkyria Light ? - ? Game history
14:00 Field 1 Viima - KFUM Örebro ? - ? Game history
Dam Placeringsmatch 5-6
12:00 Field 1 Valkyria Dark - Uppsala FDK ? - ? Game history

Timezone: Europe/Stockholm. Local time: 27.6.2019 01:04