Fyrishov
Open A |
08:30 |
Field A-Hallen |
GRID |
- |
Uppsala FDK |
11 |
- |
7 |
|
|
Game play |
08:30 |
Field B-hallen |
Frövi GFF |
- |
Low Expat-ations |
10 |
- |
8 |
|
|
Game play |
12:00 |
Field A-Hallen |
GRID |
- |
Low Expat-ations |
10 |
- |
6 |
|
|
Game play |
12:00 |
Field B-hallen |
Uppsala FDK |
- |
Frövi GFF |
11 |
- |
10 |
|
|
Game play |
15:30 |
Field A-Hallen |
Low Expat-ations |
- |
Uppsala FDK |
8 |
- |
7 |
|
|
Game play |
16:00 |
Field B-hallen |
Frövi GFF |
- |
GRID |
6 |
- |
11 |
|
|
Game play |
Open B |
10:00 |
Field B-hallen |
Stenungsunds FC |
- |
Viksjöfors IF Ultimate |
9 |
- |
11 |
|
|
Game play |
10:00 |
Field A-Hallen |
KFUM Örebro 1 |
- |
KFUM Linköping |
11 |
- |
1 |
|
|
Game play |
13:00 |
Field A-Hallen |
Viksjöfors IF Ultimate |
- |
KFUM Örebro 1 |
5 |
- |
11 |
|
|
Game play |
13:00 |
Field B-hallen |
KFUM Linköping |
- |
Stenungsunds FC |
10 |
- |
11 |
|
|
Game play |
14:00 |
Field B-hallen |
Stenungsunds FC |
- |
KFUM Örebro 1 |
11 |
- |
10 |
|
|
Game play |
14:30 |
Field A-Hallen |
Viksjöfors IF Ultimate |
- |
KFUM Linköping |
10 |
- |
6 |
|
|
Game play |
Open C |
09:30 |
Field A-Hallen |
KFUM Örebro 2 |
- |
The Messiah Complex |
11 |
- |
5 |
|
|
Game play |
09:30 |
Field B-hallen |
East Aros |
- |
The Dalahästs |
1 |
- |
11 |
|
|
Game play |
11:30 |
Field B-hallen |
The Dalahästs |
- |
KFUM Örebro 2 |
8 |
- |
9 |
|
|
Game play |
11:30 |
Field A-Hallen |
GHIF Jagged Jackdaws |
- |
East Aros |
11 |
- |
4 |
|
|
Game play |
13:30 |
Field A-Hallen |
East Aros |
- |
KFUM Örebro 2 |
3 |
- |
11 |
|
|
Game play |
13:30 |
Field B-hallen |
GHIF Jagged Jackdaws |
- |
The Messiah Complex |
7 |
- |
10 |
|
|
Game play |
14:30 |
Field B-hallen |
KFUM Örebro 2 |
- |
GHIF Jagged Jackdaws |
10 |
- |
6 |
|
|
Game play |
15:30 |
Field B-hallen |
The Messiah Complex |
- |
The Dalahästs |
8 |
- |
9 |
|
|
Game play |
16:30 |
Field B-hallen |
The Messiah Complex |
- |
East Aros |
9 |
- |
4 |
|
|
Game play |
16:30 |
Field A-Hallen |
The Dalahästs |
- |
GHIF Jagged Jackdaws |
11 |
- |
4 |
|
|
Game play |
Open Prequarter 1 |
17:30 |
Field A-Hallen |
Uppsala FDK |
- |
GHIF Jagged Jackdaws |
11 |
- |
0 |
|
|
Game play |
Open Prequarter 2 |
18:00 |
Field A-Hallen |
KFUM Linköping |
- |
The Dalahästs |
11 |
- |
8 |
|
|
Game play |
Open Prequarter 3 |
17:30 |
Field B-hallen |
Viksjöfors IF Ultimate |
- |
The Messiah Complex |
11 |
- |
3 |
|
|
Game play |
Open Prequarter 4 |
18:00 |
Field B-hallen |
Low Expat-ations |
- |
KFUM Örebro 2 |
11 |
- |
6 |
|
|
Game play |
Women FF2019 |
08:00 |
Field A-Hallen |
The Dalahästs FC |
- |
KFUM Örebro Blå |
3 |
- |
11 |
|
|
Game play |
08:00 |
Field B-hallen |
Valkyria Light |
- |
La Bamba |
10 |
- |
7 |
|
|
Game play |
09:00 |
Field A-Hallen |
Valkyria Dark |
- |
Viima |
7 |
- |
9 |
|
|
Game play |
09:00 |
Field B-hallen |
La Bamba |
- |
KFUM Örebro Vit |
11 |
- |
9 |
|
|
Game play |
10:30 |
Field A-Hallen |
Valkyria Light |
- |
KFUM Örebro Blå |
6 |
- |
9 |
|
|
Game play |
11:00 |
Field B-hallen |
Valkyria Dark |
- |
The Dalahästs FC |
11 |
- |
3 |
|
|
Game play |
11:00 |
Field A-Hallen |
Viima |
- |
La Bamba |
11 |
- |
3 |
|
|
Game play |
12:30 |
Field B-hallen |
KFUM Örebro Blå |
- |
La Bamba |
11 |
- |
5 |
|
|
Game play |
12:30 |
Field A-Hallen |
The Dalahästs FC |
- |
Valkyria Light |
4 |
- |
10 |
|
|
Game play |
14:00 |
Field A-Hallen |
KFUM Örebro Vit |
- |
Viima |
1 |
- |
11 |
|
|
Game play |
15:00 |
Field B-hallen |
La Bamba |
- |
Valkyria Dark |
6 |
- |
11 |
|
|
Game play |
15:00 |
Field A-Hallen |
Valkyria Light |
- |
KFUM Örebro Vit |
11 |
- |
3 |
|
|
Game play |
16:00 |
Field A-Hallen |
Viima |
- |
KFUM Örebro Blå |
9 |
- |
7 |
|
|
Game play |
17:00 |
Field B-hallen |
KFUM Örebro Vit |
- |
Valkyria Dark |
4 |
- |
11 |
|
|
Game play |
17:00 |
Field A-Hallen |
The Dalahästs FC |
- |
Viima |
4 |
- |
11 |
|
|
Game play |
Open Slutspel Open |
08:30 |
Field A-hallen |
GRID |
- |
KFUM Linköping |
10 |
- |
6 |
|
|
Game play |
08:30 |
Field B-hallen |
Frövi GFF |
- |
Viksjöfors IF Ultimate |
9 |
- |
10 |
|
|
Game play |
09:00 |
Field A-hallen |
KFUM Örebro 1 |
- |
Low Expat-ations |
11 |
- |
5 |
|
|
Game play |
09:00 |
Field B-hallen |
Stenungsunds FC |
- |
Uppsala FDK |
8 |
- |
10 |
|
|
Game play |
Open Slutspel Open Semifinals |
10:30 |
Field A-hallen |
Low Expat-ations |
- |
Stenungsunds FC |
11 |
- |
8 |
|
|
Game play |
10:30 |
Field B-hallen |
KFUM Linköping |
- |
Frövi GFF |
7 |
- |
10 |
|
|
Game play |
11:00 |
Field A-hallen |
GRID |
- |
Viksjöfors IF Ultimate |
9 |
- |
7 |
|
|
Game play |
11:30 |
Field A-hallen |
KFUM Örebro 1 |
- |
Uppsala FDK |
11 |
- |
5 |
|
|
Game play |
Open Slutspel Open Finals |
11:30 |
Field B-hallen |
SF Loser 3 |
- |
SF Loser 4 |
? |
- |
? |
|
|
|
12:30 |
Field A-hallen |
SF Winner 3 |
- |
SF Winner 4 |
? |
- |
? |
|
|
|
13:30 |
Field A-hallen |
SF Loser 1 |
- |
SF Loser 2 |
? |
- |
? |
|
|
|
14:45 |
Field A-hallen |
SF Winner 1 |
- |
SF Winner 2 |
? |
- |
? |
|
|
|
Open Placeringsmatcher 9-13 |
09:30 |
Field B-hallen |
GHIF Jagged Jackdaws |
- |
KFUM Örebro 2 |
6 |
- |
11 |
|
|
Game play |
10:00 |
Field B-hallen |
The Dalahästs |
- |
The Messiah Complex |
11 |
- |
4 |
|
|
Game play |
Open Placeringsmatcher 9-13 Finals |
11:00 |
Field B-hallen |
GHIF Jagged Jackdaws |
- |
East Aros |
10 |
- |
7 |
|
|
Game play |
12:30 |
Field B-hallen |
The Messiah Complex |
- |
East Aros |
10 |
- |
6 |
|
|
Game play |
13:00 |
Field B-hallen |
KFUM Örebro 2 |
- |
The Dalahästs |
11 |
- |
5 |
|
|
Game play |
13:30 |
Field B-hallen |
GHIF Jagged Jackdaws |
- |
The Messiah Complex |
8 |
- |
10 |
|
|
Game play |
Women FF2019 |
08:00 |
Field B-hallen |
Viima |
- |
Valkyria Light |
8 |
- |
9 |
|
|
Game play |
08:00 |
Field A-hallen |
KFUM Örebro Blå |
- |
KFUM Örebro Vit |
11 |
- |
0 |
|
|
Game play |
09:30 |
Field A-hallen |
La Bamba |
- |
The Dalahästs FC |
7 |
- |
8 |
|
|
Game play |
10:00 |
Field A-hallen |
Valkyria Dark |
- |
Valkyria Light |
7 |
- |
6 |
|
|
Game play |
12:00 |
Field A-hallen |
KFUM Örebro Blå |
- |
Valkyria Dark |
8 |
- |
7 |
|
|
Game play |
12:00 |
Field B-hallen |
KFUM Örebro Vit |
- |
The Dalahästs FC |
8 |
- |
5 |
|
|
Game play |
Women Damfinal |
14:00 |
Field A-hallen |
Viima |
- |
KFUM Örebro Blå |
13 |
- |
11 |
|
|
Game play |
Women Bronsmatch |
13:00 |
Field A-hallen |
Valkyria Dark |
- |
Valkyria Light |
10 |
- |
6 |
|
|
Game play |
Timezone: Europe/Stockholm. Local time: 2.5.2024 22:50