English
   New user?

Open

A
9.12.2017 09:00 Field 1 Stockholm Syndromes FC - Stenungsund 11 - 4  Game play
9.12.2017 09:00 Field 2 KFUM Örebro - Frövi GFF 11 - 3  Game play
9.12.2017 11:30 Field 1 Stenungsund - KFUM Örebro 2 - 11  Game play
9.12.2017 11:30 Field 2 Frövi GFF - Stockholm Syndromes FC 5 - 11  Game play
9.12.2017 13:30 Field 1 KFUM Örebro - Stockholm Syndromes FC 8 - 6  Game play
9.12.2017 13:30 Field 2 Stenungsund - Frövi GFF 8 - 5  Game play
B
9.12.2017 10:00 Field 1 KFUM Linköping - The Dalahästs 11 - 5  Game play
9.12.2017 10:00 Field 2 Viksjöfors IF 1 - Stockholm U20 11 - 6  Game play
9.12.2017 12:00 Field 1 The Dalahästs - Viksjöfors IF 1 3 - 11  Game play
9.12.2017 12:00 Field 2 Stockholm U20 - KFUM Linköping 7 - 10  Game play
9.12.2017 14:30 Field 1 Viksjöfors IF 1 - KFUM Linköping 11 - 4  Game play
9.12.2017 14:30 Field 2 The Dalahästs - Stockholm U20 9 - 6  Game play
C
9.12.2017 08:30 Field 1 Viksjöfors IF 2 - Uppsala FDK 2 11 - 5  Game play
9.12.2017 10:30 Field 1 Uppsala FDK 2 - GRID 2 - 11  Game play
9.12.2017 13:00 Field 1 GRID - Viksjöfors IF 2 11 - 3  Game play
D
9.12.2017 08:30 Field 2 KFUM Örebro 2 - The Messiahästs 11 - 6  Game play
9.12.2017 10:30 Field 2 The Messiahästs - Uppsala FDK 1 - 11  Game play
9.12.2017 13:00 Field 2 Uppsala FDK - KFUM Örebro 2 9 - 6  Game play
PreQuarter1
9.12.2017 15:30 Field 1 Frövi GFF - Uppsala FDK 4 - 10  Game play
PreQuarter2
9.12.2017 15:30 Field 2 Stockholm U20 - GRID 2 - 11  Game play
PreQuarter3
9.12.2017 16:00 Field 1 Stockholm Syndromes FC - The Messiahästs 10 - 5  Game play
PreQuarter4
9.12.2017 16:00 Field 2 KFUM Linköping - Uppsala FDK 2 11 - 6  Game play
PreQuarter5
9.12.2017 16:30 Field 1 The Dalahästs - Viksjöfors IF 2 7 - 8  Game play
PreQuarter6
9.12.2017 16:30 Field 2 Stenungsund - KFUM Örebro 2 7 - 10  Game play
Slutspel Open
10.12.2017 09:00 Field 1 KFUM Örebro - KFUM Örebro 2 9 - 6  Game play
10.12.2017 09:00 Field 2 Viksjöfors IF 1 - Viksjöfors IF 2 11 - 3  Game play
10.12.2017 09:30 Field 1 GRID - KFUM Linköping 11 - 3  Game play
10.12.2017 09:30 Field 2 Uppsala FDK - Stockholm Syndromes FC 10 - 9  Game play
Slutspel Open Semifinals
10.12.2017 10:30 Field 1 KFUM Örebro 2 - Stockholm Syndromes FC 8 - 5  Game play
10.12.2017 10:30 Field 2 Viksjöfors IF 2 - KFUM Linköping 5 - 8  Game play
10.12.2017 11:30 Field 1 Viksjöfors IF 1 - GRID 10 - 9  Game play
10.12.2017 11:30 Field 2 KFUM Örebro - Uppsala FDK 11 - 7  Game play
Slutspel Open Finals
10.12.2017 12:00 Field 1 Stockholm Syndromes FC - Viksjöfors IF 2 11 - 4 Sjundeplats open
10.12.2017 12:30 Field 1 KFUM Örebro 2 - KFUM Linköping 7 - 6 Femteplats open
10.12.2017 13:30 Field 1 Uppsala FDK - GRID 6 - 11 Brons open  Game play
10.12.2017 14:45 Field 1 KFUM Örebro - Viksjöfors IF 1 13 - 12 Final open  Game play
LooserQuarter 1
9.12.2017 17:00 Field 2 Frövi GFF - The Dalahästs 7 - 5  Game play
LooserQuarter 2
9.12.2017 17:30 Field 1 Stockholm U20 - Stenungsund 11 - 8  Game play
LooserQuarter 3
9.12.2017 17:30 Field 2 The Messiahästs - Uppsala FDK 2 9 - 4  Game play
Slutspel Open 9-11
10.12.2017 08:30 Field 1 Frövi GFF - Stockholm U20 10 - 2  Game play
10.12.2017 10:00 Field 2 The Messiahästs - Frövi GFF 7 - 9  Game play
10.12.2017 12:30 Field 2 Stockholm U20 - The Messiahästs 9 - 8  Game play
Slutspel Open 12-14
10.12.2017 08:30 Field 2 The Dalahästs - Stenungsund 11 - 7  Game play
10.12.2017 12:00 Field 2 Uppsala FDK 2 - The Dalahästs 5 - 11  Game play
10.12.2017 13:00 Field 2 Stenungsund - Uppsala FDK 2 11 - 6  Game play

Women

E
9.12.2017 08:00 Field 1 Viima - Pick Up 11 - 0  Game play
9.12.2017 08:00 Field 2 KFUM Örebro - Valkyria 2 9 - 5  Game play
9.12.2017 09:30 Field 1 Valkyria - Uppsala FDK 9 - 7  Game play
9.12.2017 09:30 Field 2 KFUM Örebro - Pick Up 11 - 1  Game play
9.12.2017 11:00 Field 1 Viima - KFUM Örebro 9 - 5  Game play
9.12.2017 11:00 Field 2 Valkyria 2 - Uppsala FDK 7 - 9  Game play
9.12.2017 12:30 Field 1 Pick Up - Valkyria 2 5 - 11  Game play
9.12.2017 12:30 Field 2 Viima - Valkyria 10 - 6  Game play
9.12.2017 14:00 Field 1 Valkyria - Valkyria 2 11 - 2  Game play
9.12.2017 14:00 Field 2 Uppsala FDK - KFUM Örebro 10 - 3  Game play
9.12.2017 15:00 Field 1 Uppsala FDK - Viima 6 - 10  Game play
9.12.2017 15:00 Field 2 Valkyria - Pick Up 11 - 1  Game play
9.12.2017 17:00 Field 1 Pick Up - Uppsala FDK 2 - 11  Game play
10.12.2017 08:00 Field 1 KFUM Örebro - Valkyria 4 - 8  Game play
10.12.2017 08:00 Field 2 Valkyria 2 - Viima 6 - 11  Game play
Slutspel Dam
10.12.2017 11:00 Field 1 Viima - KFUM Örebro 11 - 3  Game play
10.12.2017 11:00 Field 2 Valkyria - Uppsala FDK 9 - 5  Game play
Slutspel Dam Finals
10.12.2017 13:00 Field 1 KFUM Örebro - Uppsala FDK 6 - 9 Brons dam  Game play
10.12.2017 14:00 Field 1 Viima - Valkyria 13 - 12 Final dam  Game play
Femteplats Dam
10.12.2017 10:00 Field 1 Valkyria 2 - Pick Up 11 - 1 Femteplats dam  Game play

Timezone: Europe/Stockholm. Local time: 21.9.2018 01:14