English
   New user?

Open

A
1.12.2018 08:30 Field 1 KFUM Örebro 1 - Odin X 11 - 2  Game play
1.12.2018 08:30 Field 2 Uppsala FDK 1 - KFUM Linköping 11 - 3  Game play
1.12.2018 11:00 Field 1 KFUM Örebro 1 - Uppsala FDK 1 9 - 8  Game play
1.12.2018 11:00 Field 2 KFUM Linköping - Odin X 6 - 9  Game play
1.12.2018 14:00 Field 1 KFUM Örebro 1 - KFUM Linköping 9 - 4  Game play
1.12.2018 14:00 Field 2 Uppsala FDK 1 - Odin X 9 - 4  Game play
B
1.12.2018 08:00 Field 1 GRID - KFUM Örebro 2 10 - 2  Game play
1.12.2018 08:00 Field 2 Viksjöfors IF 1 - Frövi GFF 7 - 5  Game play
1.12.2018 11:30 Field 1 Viksjöfors IF 1 - GRID 5 - 9  Game play
1.12.2018 11:30 Field 2 KFUM Örebro 2 - Frövi GFF 6 - 9  Game play
1.12.2018 14:30 Field 1 Viksjöfors IF 1 - KFUM Örebro 2 11 - 6  Game play
1.12.2018 14:30 Field 2 GRID - Frövi GFF 9 - 8  Game play
C
1.12.2018 09:30 Field 1 Odin Y - Uppsala FDK 2 9 - 4  Game play
1.12.2018 09:30 Field 2 Messiah Complex - Frövi 2 7 - 10  Game play
1.12.2018 12:30 Field 1 Odin Y - Messiah Complex 10 - 1  Game play
1.12.2018 12:30 Field 2 Frövi 2 - Uppsala FDK 2 11 - 6  Game play
1.12.2018 15:30 Field 1 Odin Y - Frövi 2 11 - 1  Game play
1.12.2018 15:30 Field 2 Messiah Complex - Uppsala FDK 2 9 - 8  Game play
D
1.12.2018 10:00 Field 1 Viksjöfors IF 2 - East Aros Ultimate 11 - 2  Game play
1.12.2018 10:00 Field 2 Stenungsunds FC - Bogus 10 - 8  Game play
1.12.2018 13:00 Field 1 Viksjöfors IF 2 - Stenungsunds FC 6 - 7  Game play
1.12.2018 13:00 Field 2 Bogus - East Aros Ultimate 11 - 3  Game play
1.12.2018 16:00 Field 1 Viksjöfors IF 2 - Bogus 11 - 3  Game play
1.12.2018 16:00 Field 2 East Aros Ultimate - Stenungsunds FC 3 - 11  Game play

Dam

E
1.12.2018 09:00 Field 1 Viima - Uppsala FDK 9 - 6  Game play
1.12.2018 09:00 Field 2 Valkyria Dark - Valkyria Light 9 - 10  Game play
1.12.2018 10:30 Field 1 Uppsala FDK - KFUM Örebro 5 - 10  Game play
1.12.2018 10:30 Field 2 Valkyria Dark - KFUM Linköping 8 - 9  Game play
1.12.2018 12:00 Field 1 Viima - KFUM Örebro 8 - 6  Game play
1.12.2018 12:00 Field 2 Valkyria Dark - Uppsala FDK 8 - 7  Game play
1.12.2018 13:30 Field 1 Viima - Valkyria Light 10 - 7  Game play
1.12.2018 13:30 Field 2 KFUM Örebro - KFUM Linköping 9 - 7  Game play
1.12.2018 15:00 Field 1 Valkyria Dark - KFUM Örebro 6 - 10  Game play
1.12.2018 15:00 Field 2 Valkyria Light - KFUM Linköping 8 - 7  Game play
1.12.2018 16:30 Field 1 Viima - KFUM Linköping 11 - 4  Game play
1.12.2018 16:30 Field 2 Uppsala FDK - Valkyria Light 5 - 8  Game play
1.12.2018 18:00 Field 1 Viima - Valkyria Dark 9 - 5  Game play
1.12.2018 18:00 Field 2 Uppsala FDK - KFUM Linköping 4 - 8  Game play
1.12.2018 18:30 Field 1 KFUM Örebro - Valkyria Light 7 - 8  Game play

Open

PreQuarter1
1.12.2018 17:00 Field 1 Odin X - Viksjöfors IF 2 11 - 5  Game play
PreQuarter2
1.12.2018 17:30 Field 1 Frövi GFF - Frövi 2 8 - 6  Game play
PreQuarter3
1.12.2018 17:00 Field 2 KFUM Linköping - Stenungsunds FC 9 - 7  Game play
PreQuarter4
1.12.2018 17:30 Field 2 KFUM Örebro 2 - Odin Y 10 - 9  Game play
Slutspel Open
2.12.2018 08:00 Field 1 KFUM Örebro 1 - Odin X 11 - 3  Game play
2.12.2018 08:00 Field 2 Viksjöfors IF 1 - KFUM Örebro 2 11 - 4  Game play
2.12.2018 08:30 Field 1 GRID - Frövi GFF 9 - 7  Game play
2.12.2018 08:30 Field 2 Uppsala FDK 1 - KFUM Linköping 9 - 7  Game play
Placeringsmatcher 9-12
2.12.2018 09:00 Field 1 Stenungsunds FC - Frövi 2 9 - 5  Game play
2.12.2018 09:00 Field 2 Odin Y - Viksjöfors IF 2 11 - 5  Game play
Placeringsmatcher 13-16
2.12.2018 10:30 Field 2 Messiah Complex - East Aros Ultimate 11 - 1  Game play
2.12.2018 11:00 Field 2 Bogus - Uppsala FDK 2 7 - 11  Game play

Dam

Slutspel Dam
2.12.2018 09:30 Field 1 Viima - KFUM Linköping 8 - 7  Game play
2.12.2018 10:00 Field 1 Valkyria Light - KFUM Örebro 4 - 7  Game play

Timezone: Europe/Stockholm. Local time: 13.12.2018 15:33