Fyrishov
Sun 2.12.2018
Fyrishov Field 1 |
08:00 |
KFUM Örebro 1 |
- |
Odin X |
Open |
Slutspel Open |
11 |
- |
3 |
|
|
Game play |
08:30 |
GRID |
- |
Frövi GFF |
Open |
Slutspel Open |
9 |
- |
7 |
|
|
Game play |
09:00 |
Stenungsunds FC |
- |
Frövi 2 |
Open |
Placeringsmatcher 9-12 |
9 |
- |
5 |
|
|
Game play |
09:30 |
Viima |
- |
KFUM Linköping |
Dam |
Slutspel Dam |
8 |
- |
7 |
|
|
Game play |
10:00 |
Valkyria Light |
- |
KFUM Örebro |
Dam |
Slutspel Dam |
4 |
- |
7 |
|
|
Game play |
Fyrishov Field 2 |
08:00 |
Viksjöfors IF 1 |
- |
KFUM Örebro 2 |
Open |
Slutspel Open |
11 |
- |
4 |
|
|
Game play |
08:30 |
Uppsala FDK 1 |
- |
KFUM Linköping |
Open |
Slutspel Open |
9 |
- |
7 |
|
|
Game play |
09:00 |
Odin Y |
- |
Viksjöfors IF 2 |
Open |
Placeringsmatcher 9-12 |
11 |
- |
5 |
|
|
Game play |
10:30 |
Messiah Complex |
- |
East Aros Ultimate |
Open |
Placeringsmatcher 13-16 |
11 |
- |
1 |
|
|
Game play |
11:00 |
Bogus |
- |
Uppsala FDK 2 |
Open |
Placeringsmatcher 13-16 |
7 |
- |
11 |
|
|
Game play |
Sat 1.12.2018
Fyrishov Field 1 |
08:00 |
GRID |
- |
KFUM Örebro 2 |
Open |
B |
10 |
- |
2 |
|
|
Game play |
08:30 |
KFUM Örebro 1 |
- |
Odin X |
Open |
A |
11 |
- |
2 |
|
|
Game play |
09:00 |
Viima |
- |
Uppsala FDK |
Dam |
E |
9 |
- |
6 |
|
|
Game play |
09:30 |
Odin Y |
- |
Uppsala FDK 2 |
Open |
C |
9 |
- |
4 |
|
|
Game play |
10:00 |
Viksjöfors IF 2 |
- |
East Aros Ultimate |
Open |
D |
11 |
- |
2 |
|
|
Game play |
10:30 |
Uppsala FDK |
- |
KFUM Örebro |
Dam |
E |
5 |
- |
10 |
|
|
Game play |
11:00 |
KFUM Örebro 1 |
- |
Uppsala FDK 1 |
Open |
A |
9 |
- |
8 |
|
|
Game play |
11:30 |
Viksjöfors IF 1 |
- |
GRID |
Open |
B |
5 |
- |
9 |
|
|
Game play |
12:00 |
Viima |
- |
KFUM Örebro |
Dam |
E |
8 |
- |
6 |
|
|
Game play |
12:30 |
Odin Y |
- |
Messiah Complex |
Open |
C |
10 |
- |
1 |
|
|
Game play |
13:00 |
Viksjöfors IF 2 |
- |
Stenungsunds FC |
Open |
D |
6 |
- |
7 |
|
|
Game play |
13:30 |
Viima |
- |
Valkyria Light |
Dam |
E |
10 |
- |
7 |
|
|
Game play |
14:00 |
KFUM Örebro 1 |
- |
KFUM Linköping |
Open |
A |
9 |
- |
4 |
|
|
Game play |
14:30 |
Viksjöfors IF 1 |
- |
KFUM Örebro 2 |
Open |
B |
11 |
- |
6 |
|
|
Game play |
15:00 |
Valkyria Dark |
- |
KFUM Örebro |
Dam |
E |
6 |
- |
10 |
|
|
Game play |
15:30 |
Odin Y |
- |
Frövi 2 |
Open |
C |
11 |
- |
1 |
|
|
Game play |
16:00 |
Viksjöfors IF 2 |
- |
Bogus |
Open |
D |
11 |
- |
3 |
|
|
Game play |
16:30 |
Viima |
- |
KFUM Linköping |
Dam |
E |
11 |
- |
4 |
|
|
Game play |
17:00 |
Odin X |
- |
Viksjöfors IF 2 |
Open |
PreQuarter1 |
11 |
- |
5 |
|
|
Game play |
17:30 |
Frövi GFF |
- |
Frövi 2 |
Open |
PreQuarter2 |
8 |
- |
6 |
|
|
Game play |
18:00 |
Viima |
- |
Valkyria Dark |
Dam |
E |
9 |
- |
5 |
|
|
Game play |
18:30 |
KFUM Örebro |
- |
Valkyria Light |
Dam |
E |
7 |
- |
8 |
|
|
Game play |
Fyrishov Field 2 |
08:00 |
Viksjöfors IF 1 |
- |
Frövi GFF |
Open |
B |
7 |
- |
5 |
|
|
Game play |
08:30 |
Uppsala FDK 1 |
- |
KFUM Linköping |
Open |
A |
11 |
- |
3 |
|
|
Game play |
09:00 |
Valkyria Dark |
- |
Valkyria Light |
Dam |
E |
9 |
- |
10 |
|
|
Game play |
09:30 |
Messiah Complex |
- |
Frövi 2 |
Open |
C |
7 |
- |
10 |
|
|
Game play |
10:00 |
Stenungsunds FC |
- |
Bogus |
Open |
D |
10 |
- |
8 |
|
|
Game play |
10:30 |
Valkyria Dark |
- |
KFUM Linköping |
Dam |
E |
8 |
- |
9 |
|
|
Game play |
11:00 |
KFUM Linköping |
- |
Odin X |
Open |
A |
6 |
- |
9 |
|
|
Game play |
11:30 |
KFUM Örebro 2 |
- |
Frövi GFF |
Open |
B |
6 |
- |
9 |
|
|
Game play |
12:00 |
Valkyria Dark |
- |
Uppsala FDK |
Dam |
E |
8 |
- |
7 |
|
|
Game play |
12:30 |
Frövi 2 |
- |
Uppsala FDK 2 |
Open |
C |
11 |
- |
6 |
|
|
Game play |
13:00 |
Bogus |
- |
East Aros Ultimate |
Open |
D |
11 |
- |
3 |
|
|
Game play |
13:30 |
KFUM Örebro |
- |
KFUM Linköping |
Dam |
E |
9 |
- |
7 |
|
|
Game play |
14:00 |
Uppsala FDK 1 |
- |
Odin X |
Open |
A |
9 |
- |
4 |
|
|
Game play |
14:30 |
GRID |
- |
Frövi GFF |
Open |
B |
9 |
- |
8 |
|
|
Game play |
15:00 |
Valkyria Light |
- |
KFUM Linköping |
Dam |
E |
8 |
- |
7 |
|
|
Game play |
15:30 |
Messiah Complex |
- |
Uppsala FDK 2 |
Open |
C |
9 |
- |
8 |
|
|
Game play |
16:00 |
East Aros Ultimate |
- |
Stenungsunds FC |
Open |
D |
3 |
- |
11 |
|
|
Game play |
16:30 |
Uppsala FDK |
- |
Valkyria Light |
Dam |
E |
5 |
- |
8 |
|
|
Game play |
17:00 |
KFUM Linköping |
- |
Stenungsunds FC |
Open |
PreQuarter3 |
9 |
- |
7 |
|
|
Game play |
17:30 |
KFUM Örebro 2 |
- |
Odin Y |
Open |
PreQuarter4 |
10 |
- |
9 |
|
|
Game play |
18:00 |
Uppsala FDK |
- |
KFUM Linköping |
Dam |
E |
4 |
- |
8 |
|
|
Game play |
Timezone: Europe/Stockholm. Local time: 26.4.2024 05:17